O nas

Qarbon IT to software house z siedzibą w Katowicach. Nasz zespół tworzą pasjonaci nowych technologii z szerokim doświadczeniem w zakresie projektów realizowanych dla przedsiębiorstw reprezentujących wiele gałęzi nowoczesnej gospodarki. Projektujemy, programujemy i rozbudowujemy wysokiej jakości rozwiązania technologiczne. Zaufanie i sukcesy naszych kontrahentów są dla nas najwyższą wartością.

Web development

Nasze aplikacje webowe tworzymy w oparciu o najnowsze technologie oraz obowiązujące w branży trendy. W projektach Qarbon IT nie ma miejsca na przypadek, każda linijka kodu jest dokładnie przemyślana, a każda aplikacja drobiazgowo zaprojektowana. Zanim przystąpimy do tworzenia, analizujemy potrzeby oraz cele biznesowe klienta i do nich dobieramy optymalne metody działania. Dzięki unikalnym rozwiązaniom nasze produkty działają szybko i wydajnie, dzięki czemu są w stanie obsłużyć duży ruch przy stosunkowo niewielkich nakładach sprzętowych.

Technologie

Mobile development

Tworzenie aplikacji mobilnych każdorazowo rozpoczynamy od dopasowania optymalnych technologii do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Podczas projektowania i programowania aplikacji wykorzystujemy wiedzę oraz doświadczenie naszego zespołu, co sprawia, że otrzymujemy produkty nie tylko wydajne, ale i funkcjonalne. Ponadto nasze aplikacje charakteryzują się nowoczesnym designem i doskonale zaprojektowanymi animacjami.

Technologie

DevOps

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych DevOpsów oraz unikalnym, wypracowanym na przestrzeni lat rozwiązaniom jesteśmy w stanie dostarczać produkty w założonym terminie bez zbędnych i kosztownych opóźnień. Nadto wdrażane przez nas projekty internetowe wykorzystują rozwiązania pozwalające na obsługę wzmożonego ruchu, dzięki czemu zapewniony jest ciągły dostęp do aplikacji, a dostarczanie nowych funkcjonalności jest nadspodziewanie proste i łatwe.

Technologie

Quality Assurance

Od początku tworzenia aplikacji pracujemy nad tym, aby osiągnąć efekt WOW. Kładziemy duży nacisk na jakość tworzonego produktu. Na zakończenie każdej iteracji sprawdzamy efekty naszej pracy, a na koniec procesu produkty przechodzą jeszcze etap weryfikacji. Wszystko po to, aby efekty były zgodne z założeniami biznesowymi oraz oczekiwaniami klienta.

Technologie