Qarbon IT subpage background

Sprawiamy, że tworzenie aplikacji staje się proste i przyjemne

Zatrudniamy tylko 5% aplikujących developerów.

Każdej godziny nasi programiści ciężko pracują nad aplikacjami mobilnymi, aplikacjami internetowymi, oprogramowaniem, które ułatwia życie tysiącom ludzi na całym świecie.

200h
przepracowanych godzin
15 570 001
linijek kodu
25 ludzi
pracujących nad projektem
156
wypitych kaw
squares graphic Developers at work Developers meeting Developers conversation
Qarbon IT - Web Graphic

Web development

Tworzenie nowoczesnych stron internetowych oparte jest na starannym projekcie UX i UI, a także na pracy programistów Front-end i Back-end. UX już w fazie pomysłu określa konkretny cel, który musi wykonać dany projekt. Analiza gotowej strony lub aplikacji webowej pozwala wypracować architekturę informacji, która daje satysfakcję użytkowania.

Technologie

Qarbon IT - Mobile Phone Graphic

Mobile development

Twórcy aplikacji mobilnych są często trudno dostępni - jest to bezpośrednio związane z ogromną popularnością aplikacji mobilnych. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i tworzymy dedykowane zespoły programistyczne. Nasi programiści stworzą skrojoną na miarę aplikację mobilną.

Technologie

Qarbon IT - Development Process Graphic

DevOps

Eksplozja popularności DevOps jest bardzo łatwa do wytłumaczenia. Krótsze cykle rozwoju, szybsza możliwość dostarczania innowacji, znaczna redukcja jakichkolwiek niepowodzeń przy wdrożeniach. Od najwcześniejszych etapów tworzenia aplikacji pracujemy nad osiągnięciem efektu WOW.

Technologie

Qarbon IT - QA Process Graphic

Quality Assurance

Duży nacisk kładziemy na jakość wytwarzanego produktu. Po każdej iteracji sprawdzamy efekty naszej pracy, a na koniec procesu tworzenia projektu - przechodzi również dodatkowy etap weryfikacji i testowania. Wszystko po to, by efekty były zgodne z celami biznesowymi i oczekiwaniami klienta.

Technologie